-
A Manna hisz abban, hogy a szépségipari és háztartási termékeknek állatkísérletek nélkül kell készülnie. Büszkék vagyunk rá, hogy a Leaping Bunny minősít minket. A Leaping Bunny egy olyan globális program, amely a törvényes elvárásoknál is szigorúbb, azokon túlmenő alapelvekkel rendelkezik az állatkísérletekkel szemben.
-
A brit gyökerű Vegan Society virágos logója láttán abban is biztos lehetsz, hogy a kezedben tartott Manna kizárólag növényi összetevőkből készült. Ez a szigorú eljárás az adott kozmetikum minden összetevőjét vizsgálja, kompromisszumok nélkül.
-
Csak azok a natúrkozmetikumok viselhetik a rangos európai szervezet, a COSMOS BDIH logóját, amelyek ellenőrzötten megbízható forrásból beszerzett, kíméletes eljárásokkal előállított összetevőkből, szintetikus illat- és színezőanyagok, illetve kőolajszármazékok nélkül készülnek. Az ellenőrök mindent megvizsgálnak, az alapanyagokat és a csomagolást is, és nagyon szigorú állatvédelmi standardok szerint ítélik meg az állati eredetű összetevők felhasználását. Ezeket a vizsgálatokat időről-időre újra elvégzik, hogy naprakész információik legyenek arról, nem változtak érdemben az elismert Mannák.
-
Ezt a logót a Manna hozta létre, és azt jelenti, hogy a Manna csomagolása újrahasznosítható alumíniumból készült.

Kiszerelése: 100 ml
Szereted a kora nyári rétek friss, mosolygós illatát? Próbáld ki az édesen fűszeres római kamilla illatú, vulkáni kőzeten szűrt, hófehér sheavajat.
Vulkáni kőzeten szűrt sheavaj római kamilla illóolajjal
Bezárom
Csak Manna Club tagoknak: 3 790 Ft - 20 pont
-
Jelenleg
van raktáron -
Szállítás:
1 Munkanap

Az első hófehér Manna sheavaj
Vulkáni kőzeten szűrt sheavaj római kamilla illóolajjal
Nem tudod pontosan, milyen Mannákat használhatsz bőröd ápolásához?
A kamillamezők szelíd illatát érezheted a bőrödön ezzel a természetes, alabástromfehér egzotikus sheavajjal. A vegyszer- és pálmaolajmentes, 100% vegán bőrápoló páratlanul finom ápolást nyújt bőröd számára, a sheavaj még a legszárazabb, legérzékenyebb bőrt is gyengéden kényezteti.
Fenséges illat, kompromisszumok nélkül
Te is szereted az illatos sheavajat? Ebbe a Manna egzotikus vajba magával ragadó, intenzív illatú, 100%-os tisztaságú római kamilla illóolajat csepegtettünk. Azért választottuk a vulkáni kőzeten átszűrt sheavajat ehhez a különleges, csúcskategóriás illóolajhoz, mert az eljárás után a sheavaj elveszíti jellegzetes füstös illatát, így tökéletesen érvényesülhet a római kamilla luxus aromája.
Szívd be te is a kora nyári hajnalok friss és édes illatát, miközben gyengéden ápolod a bőröd
A sheavajat a karitéfa gyümölcséből, a sheadió magjából nyerik ki - a Manna esetében kizárólag kézműves munkával. Ez a bőrbarát kincs ellenőrzött, magas minőségben készül, Afrikában már az ősidők óta használatos.Természetes latexet tartalmaz, egyedi összetétele miatt tökéletesen univerzális: zsíros, pattanásos és száraz bőrre is használhatod, de az érett bőrre is ideális.
A vulkáni kőzeten szűrt sheavaj annyiban tér el az általad is jól ismert organikustól, hogy illatmentes, hófehér színű, krémesebb és egyenletesebb a textúrája.
Mi mindenre használhatod a sheavajat?
Íme 5 érv a vulkáni kőzeten szűrt sheavaj mellett:
- Bármelyik bőrtípusra kipróbálhatod
- Bátran választhatod akkor is, ha pattanásoktól szenvedsz
- Tapasztalataink szerint könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrödön
- A sarkadtól kezdve egészen a hajvégedig, tetőtől talpig* kényeztet
- Puha, lágy, könnyen kenhető textúrára számíts
Az üde római kamilla illóolajjal gazdagított, vulkáni kőzeten szűrt sheavaj különleges és harmonikus, mesés illata elvarázsol, én azonnal beleszerettem. Próbáld ki te is, de vigyázz: könnyen a rabjává válhatsz!
Fontos tudnod: Minden ember bőre más. Ha te is azok közé tartozol, akiknél a dió-, mogyorófélék vagy a latex allergiás tüneteket váltanak ki, a sheavajból első alkalommal kenj kis mennyiséget a könyökhajlatod vagy csuklód belső részére. Csak akkor folytasd a használatát, ha meggyőződtél arról, hogy 24 óra elteltével sem észleltél allergiás reakciót (bőrpír, viszketés, kiütések). Használhatod az arcodra is (ne a szemkörnyékeden próbáld ki először), és mindenképp győződj meg róla, hogy nem vagy allergiás az összetevőkre.Ügyelj rá, hogy a tégelybe ne jusson nedvesség, mert ez csökkentheti a Manna eltarthatóságát.
*Vigyázz, hogy szembe, szájba ne kerüljön, és intim területeken ne használd!
Miben segíthet Neked a(z) Vulkáni kőzeten szűrt sheavaj római kamilla illóolajjal?
-
1
Minden bõrtípusra
2100%-ban természetes összetevőkből
-
6
Vulkáni kőzeten szűrt, hófehér sheavaj
3Intenzív, édes virágillatú
-
5
Római kamilla illóolajjal
4Illatos különlegesség
- 1 Minden bõrtípusra
- 2 100%-ban természetes összetevőkből
- 3 Illatos különlegesség
- 4 Intenzív, édes virágillatú
- 5 Római kamilla illóolajjal
- 6 Vulkáni kőzeten szűrt, hófehér sheavaj
INCI: Butyrospermum Parkii ButterSheavaj Anthemis Nobilis Flower OilRómai kamilla illóolaj
Összetevők: SheavajSheavaj Római kamilla illóolajRómai kamilla illóolaj
Hozzászólások(223)
Hozzászólnál? Hozzászólás írásához kérjük lépj be!
Rengeteg félét próbáltam már de ez kedvenc shea vajam! Imádom az illatát és kiváló minőségű.❤️ Ajándékként kaptam az első megrendelésem mellé.
Kedves Andrea!
Sokat gondolkodtam írjak e vagy sem. Régi vásárlójuk vagyok. sajnos a most rendelt krém állaga nagyon durva. Alig vártam már az ismert illatot és a selymes állagot. Most nagyot csalódtam, rossz érzés fog el amikor arcomra kenem. :(
Kedves Andrea!
Köszönöm a jelzésed, elnézésed kérjük a kellemetlenségért!
Arra kérlek, küldj az ügyfélszolgálatra a kollégáknak egy lejáratot és egy képet az érkezett sheavajról, hogy ellenőrizhessük az adott gyártást és segíthessünk!
Köszönöm előre is a segítséged!
Andrea
Az illatával kezdem, hát az valami fantasztikus, többen is dicsérték. Sokat mosom a kezem a tömegközlekedés és nyilvános helyek után, és már nagyon kiszáradt a bőröm. Én elsősorban a kézfejemre és ajakápolónak használom. Maximálisan bevált.
Imádom az illatát és az állagát, a bőröm egyből beszívja. A kisebb tégely mindig a táskámban van. Selymes és puha lesz a bőröm, nagyon ritkán még jelentkeznek apró ekcémás foltok az arcomon, néhány nap alatt eltünteti.
Szörnyen utálom a kamillát minden formában, ezt az egyik első rendelésemhez ajándékként kaptam, és megdöbbentett, hogy mennyire tetszik az illata. Fogalmam sincs hogy aránylik a római kamilla a birodalmon kívülihez, de engem megvett kilóra. Azóta is kedvenc.
Nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e az illata vagy sem.. :D Szerintem túl erős és emiatt soknak érzem, mert egyébként semmi bajom a kamilla illattal.
Ettől függetlenül szerintem nem érdemes rajta változtatni semmit sem, hiszen a többi shea vajhoz hasonlóan ő is csodaszer :) Issza a bőröm és egyből érezni a puhító hatását.
Remekül puhít, és finom az illata. Csak nagyon kevés kell belőle.
Nagyon finom az illata a kedvenc shea vajam! Mindig van nálam egy.
Szeretem az illatát,jó esténként bekenegetni az arcom