3 illat, amit sosem fogunk használni a Mannákhoz
3 illat, amit sosem fogunk használni a mannákhoz

3 illat, amit sosem fogunk használni a Mannákhoz



Vannak illatok, melyek nem fordulnak elő a természetben, így a natúrkozmetikumokban sincs helyük. Elárulom, hogy miért.

A Mannákat a legtöbbször mennyei illatukról ismerheted fel, rögtön a kibontás pillanatában, és persze minden egyes alkalommal, amikor beleszagolsz ezekbe az illatos termékekbe. Mivel az illat annyira központi része a Manna birodalom varázsának, sokszor kapok tőletek erre vonatkozó kérdéseket.

Érkeznek ötletek rágógumi, vattacukor, sőt, eperillatú Mannákra is, de ezeket nem valósíthatjuk meg, hiszen csak olyan alapanyagokkal dolgozunk, amelyek a természetben előfordulnak.

Az eperillat előállításához például szintetikus parfümre lenne szükségünk, ezt az illattípust ugyanis természetes módon nem tudjuk megfelelően belevinni a kozmetikumokba. A rágó és vattacukor pedig eleve mesterséges, így nem is találnánk természetes alapanyagot, amivel dolgozhatnánk.

Fontos tudnod, hogy minden Manna illata tiszta, natúr összetevőkből áll, melyet a 100% tisztaságú illóolajak biztosítanak.

Vannak olyan Mannáink is, amelyek kakaóvajat vagy kókuszolajat tartalmaznak, ezek szintén természetesen illatosak. Miért fontos ez? A hatás és az érzet miatt. Amikor Mannát használsz, akkor biztos lehetsz benne, hogy az illóolajok csodálatos illata nem csak egy kellemes plusz, hanem maguk az illóolajak is fontos részei a terméknek. A Luxus arcelixír mennyei illatát például a római kamilla adja, a benne lévő szépségolajok és egyéb fantasztikus, natúr összetevők ránccsökkentő és hidratáló hatással rendelkeznek, így az illat és a tökéletes bőrápoló hatás kiegészítik egymást.

De mire is gondolok pontosan, amikor azt mondom, hogy csak természetes illatanyagokat használunk?

A simogató levendula illóolajra, a napfényes édesnarancs illóolajra, a római kamilla tiszta illatára, az eukaliptusz frissességére, és a sort még hosszan sorolhatnám. Hiszem, hogy a természet a legjobb parfümőr, és végtelen tárházának illatai a legmegfelelőbbek számodra.

A Manna termékek a bizonyíték arra, hogy nem kell mesterséges hozzáadott illatanyagokkal teletenni egy kozmetikumot ahhoz, hogy mesés illata legyen. Elég, ha a természetben előforduló növényi illóolajakat használjuk. Elvarázsolják tested-lelked, így lesz egy illatból és kozmetikumból valódi élmény!



Tetszett a cikk? Oszd meg ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák

Hozzászólások

Hozzászólnál? Hozzászólás írásához kérjük lépj be!



Díjazzuk a hűséged!

A százalékokban számított kedvezmények ideje lejárt, mert szeretnénk, ha Manna Club tagként megkülönböztetett figyelmet és még több kedvezményt kapnál. Ezért létrehoztunk a Manna Clubot, ahol könnyen átláthatod az aktuális ajánlataid.

Tudj meg többet